Пошук цінного серед хаосуБета-версія

Українське натхнення: стійкість та інновації у серці культури

Інновації
“Українське радіо” є справжнім піонером у галузі мовлення, адже воно започаткувало своє мовлення ще в 1924 році. Це перший в Україні медіаресурс, який зумів зберегти та популяризувати українську мову, пісню та слово навіть у найбільш складні часи. Саме завдяки “Українському радіо” мільйони українців змогли зміцнити свої патріотичні почуття ще до здобуття незалежності, слухаючи легендарні голоси Івасюка та Яремчук.

Сьогодні “Українське радіо” продовжує бути інноваційним, допомагаючи людям в окупованих регіонах отримувати важливу інформацію, зокрема про евакуаційні коридори. Воно залишається чи не єдиним доступним медіаресурсом навіть під час блекаутів. Цей мовник став невід’ємною частиною українського інформаційного простору.

Традиція
Започаткувавши своє мовлення ще в 1924 році, “Українське радіо” стало символом безперервності та збереження культурної спадщини України. Воно пронесло крізь часи українську мову, пісню та слово, не дозволивши їм зникнути з публічного простору.

  • Саме на хвилях “Українського радіо” вперше пролунав Гімн України, ще до його затвердження Верховною Радою.
  • Ювілей радіостанції є яскравим свідченням її стійкості та нерозривного зв’язку з українським народом.

Століття потому “Українське радіо” продовжує об’єднувати та надихати мільйони людей, ставлячи собі за мету збереження і розвиток національної культури.

Співпраця
Поширення діяльності “Українського радіо” виходить далеко за межі столиці. Симфонічний оркестр радіостанції відправляється у концертний тур регіонами України, надаючи можливість усім охочим безкоштовно відвідати ці виступи.

Крім того, Суспільне мовлення, частиною якого є “Українське радіо”, знімає документальний фільм, що розповість про 100-річну історію цієї знакової радіостанції. Таким чином, зусилля різних департаментів та команд об’єднуються, щоб гідно відзначити ювілей першого українського мовника.

Натхнення

“Українське радіо” є справжнім символом стійкості та незламності українського духу. Навіть у найважчі часи воно зберігало і передавало наступним поколінням культурну спадщину України.

Сьогодні, коли країна знову переживає непрості випробування, радіостанція продовжує надихати та підтримувати людей, даючи їм доступ до важливої інформації та відчуття єдності.

Ініціатива щодо присвоєння скверу в центрі Києва назви “Українського радіо” є даниною поваги та визнанням внеску цього медіаресурсу в збереження і розвиток української культури. Цей крок об’єднає депутатів Київради, так само як радіо вже понад століття об’єднує український народ.

Джерело

Leave A Reply