Пошук цінного серед хаосуБета-версія

Громадське радіо презентує радіофільм “Врятуйте лапки”

“Громадське радіо” готує унікальний проєкт, який привертає увагу до важливої теми захисту тварин під час війни.

Прем’єра радіофільму під назвою “Врятуйте лапки — історії тварин, які постраждали під час війни” відбудеться 18 вересня о 14:00 та 20:00. Цей проєкт розповідає про героїчні зусилля волонтерів та військових, які рятують наших менших братів із зони бойових дій.

Команда проєкту

За інформацією сайту “Громадського радіо”, над створенням радіофільму працювала талановита команда:

  • Ведуча та головна редакторка: Вікторія Єрмолаєва
  • Звукорежисерка: Юлія Соганчі

Важливість теми

У описі проєкту зазначається:

“Мільйони птахів і фермерських тварин, десятки тисяч собак та котів, понад 50 тисяч дельфінів, дикі та екзотичні тварини, порахувати яких наразі просто неможливо. Десятки видів тварин — під загрозою зникнення. Усе це беззахисні жертви Росії від початку повномасштабного вторгнення. Та є ті, хто навіть в темні часи дарує світло”.

Зворушливі історії

Радіофільм “Врятуйте лапки” розкриє зворушливі історії:

  • Як український актор став “котомамулею”
  • Які тварини знаходять новий дім у Києві
  • Спеціальна операція, розроблена військовим для порятунку корови
  • Відданість власниці притулку з Мирнограда, яка не може залишити свою улюблену свинку

Актуальність у медіапросторі

Варто зазначити, що тема захисту тварин під час війни стає все більш актуальною в українському медіапросторі. Наприклад, у квітні на каналі “Дім” вже відбулась прем’єра документального проєкту “Homo Amans” (“Людина любляча”), який також висвітлював діяльність людей, що рятують тварин під час повномасштабної війни в Україні.

Додаткова інформація

Захист тварин під час війни є важливою складовою гуманітарної діяльності. В Україні діє ряд організацій, які спеціалізуються на порятунку та допомозі тваринам у зонах конфлікту. Серед них:

  • UAnimals
  • Зоопатруль
  • SOS Animals Ukraine
  • та інші

Ці організації не лише рятують тварин, але й проводять інформаційні кампанії, привертаючи увагу суспільства до проблеми. За даними зоозахисників, з початку повномасштабного вторгнення було врятовано тисячі домашніх та диких тварин. Багато з них отримали нові домівки як в Україні, так і за кордоном.

Важливо відзначити, що турбота про тварин під час війни – це не лише прояв гуманності, але й збереження екологічного балансу та біорізноманіття країни.

Цей радіофільм є важливим внеском у культуру України, тому що він привертає увагу до гуманності та співчуття навіть у найважчі часи, показуючи, що турбота про всіх живих істот є невід’ємною частиною нашої національної ідентичності.

Джерело: Detector.media

Leave A Reply